Upam, da še letos. -- Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/
Jaklič je rekel, da rabi še dober teden, da uredi vse v zvezi z zagovori,
potem pa bo.
- [Friclist] VP vpis ocen Klemen
- Re: [Friclist] VP vpis ocen Ales Tavcar
- [Friclist] VP vpis ocen Rok Urh
- Re: [Friclist] VP vpis ocen Mitar
- Re: [Friclist] VP vpis ocen Marko Kuhar
