mislm da ne bo dost od tega ane. Ker na njegovi strani (kot menda veste)
pise da izrednih rokov ni. In kot drugo teorija je da Batagelj daje precej
ne osnovne izpite zarad tega, ker smo pac neki prtozval se cez njega (sicer
je res da popolnoma zasluzeno ampak verjetno mu vseeno ni vsec). Se mi zdi
da zarad tega bo se bolj proti kkasnim izrednim rokom.
Drugac pa nj kdo proba ane pa bomo prec vidl;)

lp ales

On 2/19/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdej nej pa en še profesorju piše pa ga vpraša :-)
>
>
>
> Lp, ana
>
>

Reply via email to