Ne vem, brskal sem po fri-infotu pa sem videl da je nekdo danes napisal da so gor, tko da pomoje od danes zjutraj.
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: 20. februar 2006 10:00 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] vis-rezultati Zdravo! > SO objavljeni, ampak samo na strani od Vladota: > http://vlado.fmf.uni-lj.si/vlado/VeSt/default.htm Kako dolgo pa so ze? Mitar
