Ne vem, brskal sem po fri-infotu pa sem videl da je nekdo danes napisal da
so gor, tko da pomoje od danes zjutraj.

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: 20. februar 2006 10:00
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] vis-rezultati

Zdravo!

> SO objavljeni, ampak samo na strani od Vladota:
> http://vlado.fmf.uni-lj.si/vlado/VeSt/default.htm

Kako dolgo pa so ze?


Mitar


Reply via email to