Mogoce bi bilo dobro, da sploh ne bi posiljali kaksnih mailov. Ta obcutek sem dobil, ker sem ze od parih kolegov slisal, da je profesor kar zaj... Ces, jim bom ze pokazal izredni rok - mislim na se tezji teoreticni izpit ali hujsi kriterij ocenjevanja.
On 2/19/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > mislm da ne bo dost od tega ane. Ker na njegovi strani (kot menda veste) > pise da izrednih rokov ni. In kot drugo teorija je da Batagelj daje precej > ne osnovne izpite zarad tega, ker smo pac neki prtozval se cez njega > (sicer > je res da popolnoma zasluzeno ampak verjetno mu vseeno ni vsec). Se mi zdi > da zarad tega bo se bolj proti kkasnim izrednim rokom. > Drugac pa nj kdo proba ane pa bomo prec vidl;) > > lp ales > > On 2/19/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Zdej nej pa en še profesorju piše pa ga vpraša :-) > > > > > > > > Lp, ana > > > > >
