Vec al manj je to zelo drago in se ne dela razn ce mas res kaksne zelo pomembne stvari gor. Drugace po po mojih izkusnjah (ja vem da je smesno ampak deluje) ga ruknes vrecko in v skrinjo za kaksno urco. Vzames vn priklopis in ponavadi deluje se nekaj casa da lahko resis podatke (to sem naredil ze ene 2x... in je delovalo). Za kaksen program ne bi vedel...
Lp Ales On 2/25/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > Imate kaksne izkusnje s popravljanjem trdih diskov? Iscem program, ki bi > znal disk, ki se vedno bolj sesuva, prekopirati (kolikor se gre) na nov > disk. > > > Mitar > >
