Jst mam en boot cd (polhn programov), pa sm vse podatke resila (ceu disk je biu v k..., pa 2 dni mi je program popravlov disk), vse "bad" sektorje mi je popravl, vse file sm nazaj dobila, poj sm pa disk v garancijo dala, pa so mi novga dal :)
Lp, Ana -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ales Koprivnikar Sent: Saturday, February 25, 2006 10:38 PM To: FRIClist; Mitar Subject: Re: [Friclist] Popravljanje trdega diska Vec al manj je to zelo drago in se ne dela razn ce mas res kaksne zelo pomembne stvari gor. Drugace po po mojih izkusnjah (ja vem da je smesno ampak deluje) ga ruknes vrecko in v skrinjo za kaksno urco. Vzames vn priklopis in ponavadi deluje se nekaj casa da lahko resis podatke (to sem naredil ze ene 2x... in je delovalo). Za kaksen program ne bi vedel... Lp Ales On 2/25/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > Imate kaksne izkusnje s popravljanjem trdih diskov? Iscem program, ki bi > znal disk, ki se vedno bolj sesuva, prekopirati (kolikor se gre) na nov > disk. > > > Mitar > >
