Jst mam en boot cd (polhn programov), pa sm vse podatke resila (ceu disk je
biu v k..., pa 2 dni mi je program popravlov disk), vse "bad" sektorje mi je
popravl, vse file sm nazaj dobila, poj sm pa disk v garancijo dala, pa so mi
novga dal :) 

Lp, Ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ales
Koprivnikar
Sent: Saturday, February 25, 2006 10:38 PM
To: FRIClist; Mitar
Subject: Re: [Friclist] Popravljanje trdega diska

Vec al manj je to zelo drago in se ne dela razn ce mas res kaksne zelo
pomembne stvari gor.
Drugace po po mojih izkusnjah (ja vem da je smesno ampak deluje) ga ruknes
vrecko in v skrinjo za kaksno urco. Vzames vn priklopis in ponavadi deluje
se nekaj casa da lahko resis podatke (to sem naredil ze ene 2x... in je
delovalo).
Za kaksen program ne bi vedel...

Lp Ales

On 2/25/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> Imate kaksne izkusnje s popravljanjem trdih diskov? Iscem program, ki bi
> znal disk, ki se vedno bolj sesuva, prekopirati (kolikor se gre) na nov
> disk.
>
>
> Mitar
>
>


Reply via email to