dd pa prekopiras v linuxu :)
 Sam linux je mal cudn kar se tice diskovnih pogonov. CD ROM kar bere 
neprekinjeno tak da gre prepocas. Ce ni hitrost prov nastavlena. Za disk je tut 
najbrs kej. Dobr je da nastavis vse na pravo hitrost.
Ko prekopiras lahk das v skrinjo :)
 
 LP
 Marko
 
Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Najbolj da dass raccunalnik v sskrinjo. 
Potem bo vedno deloval, in ne bo 
tezzav z hlajenjem. :)
LP, PiPs

_________________________________________________________________
Express yourself instantly with MSN Messenger! Download today it's FREE! 
http://messenger.msn.click-url.com/go/onm00200471ave/direct/01/




                
---------------------------------
Yahoo! Mail
Bring photos to life! New PhotoMail  makes sharing a breeze. 

Reply via email to