dd pa prekopiras v linuxu :) Sam linux je mal cudn kar se tice diskovnih pogonov. CD ROM kar bere neprekinjeno tak da gre prepocas. Ce ni hitrost prov nastavlena. Za disk je tut najbrs kej. Dobr je da nastavis vse na pravo hitrost. Ko prekopiras lahk das v skrinjo :) LP Marko Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Najbolj da dass raccunalnik v sskrinjo. Potem bo vedno deloval, in ne bo tezzav z hlajenjem. :) LP, PiPs
_________________________________________________________________ Express yourself instantly with MSN Messenger! Download today it's FREE! http://messenger.msn.click-url.com/go/onm00200471ave/direct/01/ --------------------------------- Yahoo! Mail Bring photos to life! New PhotoMail makes sharing a breeze.
