Slo se ga je samo 1x prijaviti v Studentski svet, kar je meni znano.

LP MIHA

On 3/17/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> To naj sestavi študentski svet, zato ga pa mamo. Mi smo samo povedali kaj
> se
> dogaja. Pljuval ni noben, ker ni bilo napisanih neresničnih stvari!
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of gyga
> Sent: Friday, March 17, 2006 2:56 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB
>
> Pa se nekaj. Kdo bo dejansko to pritozbo napisal? Jaz vem, da je ne bom in
> kot vem smo dosedaj samo "pljuvali" po njem, noben pa se ni dejansko
> javil,
> da bo to napisal.
>
> On 3/17/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Glede pisanja pritozbe je potrebno dobro premisliti. Ciljam namrec na
> to,
> > koliko bi mi v tem primeru pljuvali sami sebi v skledo. Res je, da nima
> > nekega odnosa do studentov, ampak dosti se strinjam s tem kar je Domen
> > napisal. Pomoje se je treba nanj navadit. Na vajah bi bilo dobro, da bi
> vsi
> > sosolci skupaj stopili in vsi v en glas opozorili na to, da je potrebno
> > kaksno stvar malo bolj razloziti. Ne vem no. Pritozba je dokaj zahrbtna
> > stvar in bi se nam znala mascevati. Jebiga tako je dons.
> >
> >
> > On 3/17/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
> > >
> > > Hmm... Ja to je res da mu dol visi in da mu je dol visel za zagovor za
> > > vaje.
> > > Samo na drugi strani pa je vseeno  odobril izredni rok. Potem spet, ko
> 2
> > > nisva mogla seminarske zagovarjat takrat ko je blo treba, sva se lahko
> > > naknadno zmenila z njim in si je takrat cajt uzev. Pac tip je totaln
> > > flegmatik, samo ce ga pa kej prasas ti pa obicajno razlozi in po mojih
> > > izkusnjah dobr. Odnos bi pomojem mogu spremenit samo namen ma pa dobr
> :)
> > >
> > > LP, Domen
> > >
> > > On 3/16/06, RideR < [EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > >
> > > > Jest sem defenitivno proti, ker je mudel totalni podn, niti podrazno
> > > ne
> > > > privoščim temu faksu in našim zanamcem takega bedaka. Tapru se anj
> > > nauči
> > > > bit
> > > > asistent.
> > > >
> > > > LP, Blaž.H
> > > >
> > > > -----Original Message-----
> > > > From: [EMAIL PROTECTED]
> > > > [mailto: [EMAIL PROTECTED] On Behalf
> > > Of
> > > > Jernej Vrcko
> > > > Sent: Thursday, March 16, 2006 6:38 PM
> > > > To: FRIClist
> > > > Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB
> > > >
> > > > hm... ko tkole razmišljam, se sprašujem, kaj je bolje za mene; tak
> > > > asistent
> > > > ali tak profesor?
> > > >
> > > > On 3/16/06, zvezda severnica <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
> > > > >
> > > > > Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega
> > > > > predavatelja.
> > > > > Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz
> nisem
> > > v
> > > > > svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na
> > > njegovo
> > > > > delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času
> > > > > zagovorov
> > > > > seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev
> > > nalog
> > > > > namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami
> .....)
> > > Res pa
> > > > > je
> > > > > tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko
> > > > štejemo
> > > > > samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v
> > > pisni
> > > > > obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz.
> > > programske
> > > > > opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo,
> bo
> > > > > asistent
> > > > > dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač
> > > stopnica
> > > > > na
> > > > > poti do naziva profesor).
> > > > > Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega
> > > > predavatelja
> > > > > in
> > > > > kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da
> prej
> > > > > spremeni
> > > > > svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k
> > > > pozitivnim
> > > > > spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je
> > > to
> > > > > sploh
> > > > > v našem interesu)?
> > > > > Lp!
> > > > >
> > > >
> > > >
> > > >
> > > > --
> > > > J.
> > > >
> > > > ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> > > > be aware of importance of doing them.
> > > >
> > > >
> > > >
> > >
> >
> >
>
>
>

Reply via email to