Treba je vsaj informirat ljudi. Hvala Monete izklaplat za to stvar najbrs ni
treba.
Baje se sam en string zvezdic lojtrc in stevilk pa napolni racun druzga.
LP
Marko
Samo ela <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Ta naivnez je imel sreco... Glede na to,
da je samo ob 10k sit... Bi
jo bilo pametneje kar pobrisati s tem mobitelom vred... :)
lp,
Samo
On 3/30/06, Jernej Vrcko wrote:
> Ma neee, to sm paè forwardiral, tak da èe je sluèajno kak¹en naivne¾ med
> nami, da bo mal premislu, preden bo neznancu posodil GSM, da napi¹e "SMS".
> Kaj je komu storiti se pa naj vsak sam odloèi, a ne?! To je blo èist
> pozitivno mi¹ljeno.
>
> Torej, za tak¹ne kot je Simon:
> Folk, ni treba zarad tega nehat uporabljat Monete, samo razmislite prej,
> preden komu posodite GSM in za koliko èasa! Cool?!
>
> Lep konec tedna vsem!
> LP!
>
> On 3/30/06, Simon Striker wrote:
> >
> > Oj!
> >
> > Jernej Vrcko pravi:
> > > *Torej veste kaj vam je storiti:*
> > > *1.** **Takoj poðljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, *
> > > *2.** **Razpoðljite takðno obvestilo na èim veè naslovov vaðih
> > znancev
> > > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naroèniðko razmerje. *
> >
> > Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka preprièuje¹ ljudi naj
> > nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne preprièuje¹, da pustijo
> > prenosnike doma, ker jih zadnje èase ful kradejo po fakultetah?
> >
> > LP, Simon
> > --
> > Simon Striker
> > Rusjanov trg 2
> > 1000 Ljubljana +38641473856
> > Europe (Slovenia)
> >
> > E-mail: [EMAIL PROTECTED]
> >
> >
>
>
> --
> J.
>
> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> be aware of importance of doing them.
>
---------------------------------
New Yahoo! Messenger with Voice. Call regular phones from your PC for low, low
rates.