Number One pravi:
Mobitel ma na sploh polno lukenj. Moneto bi ti morali vklopit na zahtevo, ne pa po standardu.
Mimogrede. Koliko vas dobiva taka ali drugacna "reklamna" sporocila. Recimo od 
Zurnala. Ta se tudi precej dobro zaracunavajo, kljub temu, da mobitelu ali zurnalu niste 
nikoli dali dovoljenja za posiljanje. Vi dobivate reklame in se placujete jim za to ;)

No, tole sem jaz malo raziskoval. Zurnal se da odjaviti tako, da posljes sms na neko telefonsko stevilko in napises SMS "zurnal odjavi". Ce poklicas mobitelovo pomoc ti bodo ze znali povedati, kam moras poklicati oziroma kako se odjavi s tega. Fora zurnala in podobnih stvari pa je, da avtomatsko pades na njihovo listo, cim samo enkrat preko SMS-a sodelujes na kaksnih nagradnih igrah, glasovanjih, .... Seveda povsod pise (s fontom 1), da s tem soglasas, da te zurnal potem obvesca o dogodkih in da so zadeve placljive ... A ko glasujes oziroma posiljas SMS na te opombe itak nikoli nisi pozoren ...

--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]

Reply via email to