uuuuuu, pisda ker idiot pa sploh da telefon cigotu? sej prec vids al
je cefur al kreten al đanks itd.
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net
On 30.3.2006, at 20:44, Marko Kotar wrote:
Treba je vsaj informirat ljudi. Hvala Monete izklaplat za to stvar
najbrs ni treba.
Baje se sam en string zvezdic lojtrc in stevilk pa napolni racun
druzga.
LP
Marko
Samo Šela <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Ta naivnez je imel sreco...
Glede na to, da je samo ob 10k sit... Bi
jo bilo pametneje kar pobrisati s tem mobitelom vred... :)
lp,
Samo
On 3/30/06, Jernej Vrcko wrote:
Ma neee, to sm paè forwardiral, tak da èe je sluèajno kak¹en
naivne¾ med
nami, da bo mal premislu, preden bo neznancu posodil GSM, da
napi¹e "SMS".
Kaj je komu storiti se pa naj vsak sam odloèi, a ne?! To je blo
èist
pozitivno mi¹ljeno.
Torej, za tak¹ne kot je Simon:
Folk, ni treba zarad tega nehat uporabljat Monete, samo razmislite
prej,
preden komu posodite GSM in za koliko èasa! Cool?!
Lep konec tedna vsem!
LP!
On 3/30/06, Simon Striker wrote:
Oj!
Jernej Vrcko pravi:
*Torej veste kaj vam je storiti:*
*1.** **Takoj poðljite pisne zahteve na Mobitel oz.
Simobil in, *
*2.** **Razpoðljite takðno obvestilo na èim veè
naslovov vaðih
znancev
in prijateljev, ki imajo sklenjeno naroèniðko razmerje. *
Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka preprièuje¹
ljudi naj
nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne preprièuje¹, da pustijo
prenosnike doma, ker jih zadnje èase ful kradejo po fakultetah?
LP, Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana +38641473856
Europe (Slovenia)
E-mail: [EMAIL PROTECTED]
--
J.
...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.
---------------------------------
New Yahoo! Messenger with Voice. Call regular phones from your PC
for low, low rates.