Pozdravljeni!
eno verjetno neumno vprasanje:
kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)?
sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot left-click
na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in VE
pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog?
hvala.
lpt.

----------------------------------------------------------------
VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 
Mb/s.
http://adsl.volja.net


Reply via email to