Pozdravljeni! eno verjetno neumno vprasanje: kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)? sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot left-click na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in VE pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog? hvala. lpt.
---------------------------------------------------------------- VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 Mb/s. http://adsl.volja.net
