to ze vem, ampak tega ni! je vse do visual classa.
kaksna ideja?
tnx
lpt

Quoting Jernej Logar <[EMAIL PROTECTED]>:

> desni klik nekam na projekt v navigatorju (najbolje kar src
> direktorij), new/other, java/visual class.
>
> LP
>
> On 4/20/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> >
> > Pozdravljeni!
> > eno verjetno neumno vprasanje:
> > kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)?
> > sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot
> left-click
> > na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in
> VE
> > pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog?
> > hvala.
> > lpt.
> >
> > ----------------------------------------------------------------
> > VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20
> Mb/s.
> > http://adsl.volja.net
> >
> >
> >
>
>




----------------------------------------------------------------
VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 
Mb/s.
http://adsl.volja.net


Reply via email to