desni klik nekam na projekt v navigatorju (najbolje kar src
direktorij), new/other, java/visual class.

LP

On 4/20/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
>
> Pozdravljeni!
> eno verjetno neumno vprasanje:
> kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)?
> sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot 
> left-click
> na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in VE
> pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog?
> hvala.
> lpt.
>
> ----------------------------------------------------------------
> VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 
> Mb/s.
> http://adsl.volja.net
>
>
>

Reply via email to