desni klik nekam na projekt v navigatorju (najbolje kar src direktorij), new/other, java/visual class.
LP On 4/20/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Pozdravljeni! > eno verjetno neumno vprasanje: > kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)? > sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot > left-click > na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in VE > pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog? > hvala. > lpt. > > ---------------------------------------------------------------- > VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 > Mb/s. > http://adsl.volja.net > > >
