ne sam preleni so da bi spisal software za preverjat:D (je bojda vuk priznal
da pac je to velik dela in da mu se ni uspel))

lp alkes


On 4/20/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> aaaaaaaaaaa...so se znajdli torej :)
>
> On 4/20/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > stvar je se vedno ista. sam problem je ker se vedno ne dela
> > preverjanje;) in ne mors vidt kdo je ze oddal in mu dela prov in
> > obenem ne mors vidt kdo ma isto nalogo kot ti :)
> >
> > lp ales
> >
> > On 4/20/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > Ce je stvar za oddajo se vedno enaka kot lani, lahko z malo znanja
> dobis
> > > kaksno od oddanih nalog,...jaz se zdaj ne spomnem katera stran je za
> > oddajo
> > > nalog...sicerbi pogledal..
> > >
> > > LP MIHA
> > >
> > > On 4/20/06, nietka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > >
> > > > Ima morda kdo chol3.m? Ker me ni bilo v Sloveniji sem namrec
> pozabila
> > > > na zadevo in je do jutri rok za oddajo, pa me malo cajt base, pa
> upam,
> > > > da je kje kaka dobra dusa.
> > > >
> > > > Hvala,
> > > >
> > > > Dunja
> > > >
> > > >
> > >
> >
> >
>

Reply via email to