ehmmmm zakaj pa si niso od lani shranil ta software za preverjanje... saj pa
zgleda da so iste naloge :D no saj ze lani so bile iste naloge kot presnja
leta.....
zgleda da radi delajo eno in isto stvar vsako leto :)

--
Lp,

Jernej

Reply via email to