ehmmmm zakaj pa si niso od lani shranil ta software za preverjanje... saj pa zgleda da so iste naloge :D no saj ze lani so bile iste naloge kot presnja leta..... zgleda da radi delajo eno in isto stvar vsako leto :)
-- Lp, Jernej
ehmmmm zakaj pa si niso od lani shranil ta software za preverjanje... saj pa zgleda da so iste naloge :D no saj ze lani so bile iste naloge kot presnja leta..... zgleda da radi delajo eno in isto stvar vsako leto :)
-- Lp, Jernej