Jebi ga :)) On 5/10/06, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Fotka pa iz osemdesetih. LP, Matjaz Dne Wednesday 10 May 2006 00:52 je Mitar napisal(a): > Zdravo! > > Nova stran je: > > http://www.fri.uni-lj.si/ > > > Mitar
Jebi ga :)) On 5/10/06, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Fotka pa iz osemdesetih. LP, Matjaz Dne Wednesday 10 May 2006 00:52 je Mitar napisal(a): > Zdravo! > > Nova stran je: > > http://www.fri.uni-lj.si/ > > > Mitar