No. Ne

Razlog za zakasnitev je bila tehnična neustreznost zahtevanim specifikacijam
in problemi s samo aplikacijo (beri BUGGY)

:)

lp
Ciril

On 5/10/06, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Mozno da je bila ze pred dvema letoma startana.

Razlog za odlasanje je pa verjetno v tem, da so nosilci predmetov,
predstavniki laboratorijev, profesorji, asistenti ... imeli cas da
naredijo
svoje podstrani.

LP,
Matjaz

Dne Wednesday 10 May 2006 10:26 je a napisal(a):
> On Wed, 2006-05-10 at 10:21 +0200, Ivan Turkovic wrote:
> > Ce je nova stran, zakaj je potem na koncu strani sele leto 2004
>
> Zakaj prav leto 2004 je dobro vprasanje. Ta stran je bila narejena ze
> skoraj leto nazaj in ne vem, kje se je zataknilo, da niso takoj sli z
> objavo ..




--
Ciril Bohak

Kidričeva cesta 17
3320 Velenje
+38641612799

Reply via email to