No. Ne Razlog za zakasnitev je bila tehnična neustreznost zahtevanim specifikacijam in problemi s samo aplikacijo (beri BUGGY)
:) lp Ciril On 5/10/06, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mozno da je bila ze pred dvema letoma startana. Razlog za odlasanje je pa verjetno v tem, da so nosilci predmetov, predstavniki laboratorijev, profesorji, asistenti ... imeli cas da naredijo svoje podstrani. LP, Matjaz Dne Wednesday 10 May 2006 10:26 je a napisal(a): > On Wed, 2006-05-10 at 10:21 +0200, Ivan Turkovic wrote: > > Ce je nova stran, zakaj je potem na koncu strani sele leto 2004 > > Zakaj prav leto 2004 je dobro vprasanje. Ta stran je bila narejena ze > skoraj leto nazaj in ne vem, kje se je zataknilo, da niso takoj sli z > objavo ..
-- Ciril Bohak Kidričeva cesta 17 3320 Velenje +38641612799
