ok je bols kt prejsnja. definitvno. Ampak spet nekaj let za trenutnimi trendi :) Sicer pa sem na hitro preletel in ne najdem nic vec informacij kot jih je bilo na prejsnji. Le da so MNOGO boljse organizirane in pregledne. Tko da to pohvala. Ampak sem mislil, da se bodo sedaj na centralno stran preselile tudi vse strani asistentov, proesorjev, laboratgorijev, .... da mi ne bo treba spet uporabljati gugla, kadar bom hotel recimo navodila za seminarsko ali podobno .... no seveda sem se uštel :)

LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 10.5.2006, at 15:08, Marko P. wrote:

Ciril Bohak wrote:
No. Ne
Razlog za zakasnitev je bila tehnična neustreznost zahtevanim specifikacijam in problemi s samo aplikacijo (beri BUGGY)

Men je super kako uspejo prodati muda pod bubrege. Kaksna
fuckin aplikacija za spletno stran od faxa.... :roll:





Reply via email to