Ciril Bohak wrote:
No. Ne

Razlog za zakasnitev je bila tehnična neustreznost zahtevanim specifikacijam in problemi s samo aplikacijo (beri BUGGY)

Men je super kako uspejo prodati muda pod bubrege. Kaksna
fuckin aplikacija za spletno stran od faxa.... :roll:


Reply via email to