Ciril Bohak wrote:
No. NeRazlog za zakasnitev je bila tehnična neustreznost zahtevanim specifikacijam in problemi s samo aplikacijo (beri BUGGY)
Men je super kako uspejo prodati muda pod bubrege. Kaksna fuckin aplikacija za spletno stran od faxa.... :roll:
