hm... kaj pa tisti ki jim ne piše ocene za 2. kolokvij in smo ga pisali ??

On 5/31/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Vpisovanje ocen ta pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek
od
14h do 15h na Lepem potu 11



A to pomen, da je treba it ze jutr al pa v petek k njemu indeks podpisat?



Lp, Ana







Reply via email to