Mogoce so pa kolegi z Mahkovicom:) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Pater.jr Sent: 1. junij 2006 15:24 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika
A pa na FRI res ne razumejo, da ce rece ni ustnih to pomen ni ustnih?!?! ----- Original Message ----- From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]> To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Thursday, June 01, 2006 3:06 PM Subject: Re: [Friclist] kombinatorika > Matr so bedni a ne... > A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu k > jih je spraševal... ? > > LP, Domen > > On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> ALoha! >> >> Ja danes se je ta stran spremenila in pise... >> >> *Obveznosti* >> >> Pisni del izpita >> >> - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; na >> vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po >> drugem kolokviju. >> >> ali >> >> - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov. >> >> Ustni del izpita (teorija) >> >> - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v >> indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno >> vprašanje, ki >> mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor. >> >> >> ....???!?!?!? >> >> >> On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> > >> > Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu: >> > >> > Obveznosti >> > >> > Pisni del izpita >> > >> > a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev; >> na >> > vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili po >> > drugem kolokviju. >> > ali >> > >> > a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov. >> > Ustni del izpita (teorija) >> > >> > a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo >> > oproščeni >> > ustnega izpita. >> > Torej veselo na vpis ocene :) >> > >> > lp, Pater >> > >> >
