Pa mi vsi smo tvoji kolegi! ;)

On 6/1/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Mogoce so pa kolegi z Mahkovicom:)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Pater.jr
Sent: 1. junij 2006 15:24
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika

A pa na FRI res ne razumejo, da ce rece ni ustnih to pomen ni ustnih?!?!

----- Original Message -----
From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, June 01, 2006 3:06 PM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika


> Matr so bedni a ne...
> A lahko en pove k je bil tm kok jim je znižal oceno in kok jih je ruknu
k
> jih je spraševal... ?
>
> LP, Domen
>
> On 6/1/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> ALoha!
>>
>> Ja danes se je ta stran spremenila in pise...
>>
>> *Obveznosti*
>>
>> Pisni del izpita
>>
>>    - Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh kolokvijev;
na
>>    vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili
po
>>    drugem kolokviju.
>>
>> ali
>>
>>    - Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
>>
>> Ustni del izpita (teorija)
>>
>>    - Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene v
>>    indeks predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno
>> vprašanje, ki
>>    mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.
>>
>>
>> ....???!?!?!?
>>
>>
>> On 6/1/06, Pater.jr <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> >
>> > Tole piše na strani od kombinatorike, pod Osnovno o predmetu:
>> >
>> > Obveznosti
>> >
>> > Pisni del izpita
>> >
>> >   a.. Pozitivna ocena iz kolokvijev (vsaj 100 točk iz obeh
kolokvijev;
>> na
>> > vsakem kolokviju bo moč doseči 100 točk). Razpon ocen bomo določili
po
>> > drugem kolokviju.
>> > ali
>> >
>> >   a.. Pozitivna ocena (vsaj 50 točk) na katerem od izpitov.
>> > Ustni del izpita (teorija)
>> >
>> >   a.. Študenti, ki bodo opravili pisni izpit s kolokviji, bodo
>> > oproščeni
>> > ustnega izpita.
>> > Torej veselo na vpis ocene :)
>> >
>> > lp, Pater
>> >
>>
>








--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to