hmmm a je mogoce omenil ce bo mogo poznejsi vpis ocene? ker sedaj se res nimam case se to ucit pa se povrh vsega je tecno se teorijo pri kombinatoriki dudlat....
-- Lp, Jernej
hmmm a je mogoce omenil ce bo mogo poznejsi vpis ocene? ker sedaj se res nimam case se to ucit pa se povrh vsega je tecno se teorijo pri kombinatoriki dudlat....
-- Lp, Jernej