hmmm a je mogoce omenil ce bo mogo poznejsi vpis ocene?
ker sedaj se res nimam case se to ucit pa se povrh vsega je tecno se
teorijo pri kombinatoriki dudlat....

--
Lp,

Jernej

Reply via email to