Ma jutr ga bom teru nazaj na madžarsko al od kje je, če bo pameten ..... Ne more zdej vsak buzerant, k se zelene karte nima, neki obljubljat pol pa požret.
Un mahkovičev prašič, je vsaj dva tedna prej popizdu in najavu ustne. Tole je pa dons na jutr. Bomo vidl :) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec Sent: Thursday, June 01, 2006 4:05 PM To: FRIClist Subject: [Friclist] Re: kombinatorika Mah glede usnih ne se bat. Po mojem bo se vsakemu vpisal to kar je dobil s kolokvijem. Sej oktobra oz. novembra se bo resevalo ankete o profesorjih za UL, pa bo tam dobil lepo oceno LP MIHA On 6/1/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ocitno niste dost dobr ocenil takrat k je prnesu listke in zdej mal sprasuje > ;) > Mogoce ni slaba ideja komu povedat kaj vse je reku pa kako so potekala > predavanja pr komb... Tle en k se mu je cel let v glavi vrtel in je govoru > neki... zdej pa dela drugo. Niso realni. > > Upam da bo vsaj napisal oceno.. in ne bo tezil, ker drugac bom mel tud jst > 6/5 :/ > > lp ales >
