Ma jutr ga bom teru nazaj na madžarsko al od kje je, če bo pameten .....
Ne more zdej vsak buzerant, k se zelene karte nima, neki obljubljat pol pa
požret. 

Un mahkovičev prašič, je vsaj dva tedna prej popizdu in najavu ustne. Tole
je pa dons na jutr. 

Bomo vidl :)




-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha
Sinkovec
Sent: Thursday, June 01, 2006 4:05 PM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] Re: kombinatorika

Mah glede usnih ne se bat. Po mojem bo se vsakemu vpisal to kar je
dobil s kolokvijem.

Sej oktobra oz. novembra se bo resevalo ankete o profesorjih za UL, pa
bo tam dobil lepo oceno

LP MIHA

On 6/1/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ocitno niste dost dobr ocenil takrat k je prnesu listke in zdej mal
sprasuje
> ;)
> Mogoce ni slaba ideja komu povedat kaj vse je reku pa kako so potekala
> predavanja pr komb... Tle en k se mu je cel let v glavi vrtel in je govoru
> neki... zdej pa dela drugo. Niso realni.
>
> Upam da bo vsaj napisal oceno.. in ne bo tezil, ker drugac bom mel tud jst
> 6/5 :/
>
> lp ales
>


Reply via email to