Zdravo!

> Kje je zdej una mojca galunova s študentskim svetom?
> Komu in kje oddam pritožbo čez delovanje profesorja?

Ko ste pa imeli moznost izponjevati ankete, pa ste ga vsi lepo
ocenjevali. Sedaj pa imate. Za njega veljajo predvsem FMF ankete, saj je
tam zaposlen.

Vi se tudi tako lepo po vetru obracate. Dokler je izgledalo, da boste
kaj od tega lahko imeli, se niste nic pritozevali. Sedaj pa se bi kar
zaceli pritozevati cez njegovo delo, ko se je odlocil, da bo preverjal
znanje.

Temu se rece dvolicnost.

Profesor se lahko vedno odloci, da bo preverjal znanje. Tudi ce prvo
rece, da ga verjetno ne bo. Ker lahko opazi, da se teorije nismo naucili
in da zeli, da se bi jo. In tu opravlja samo svoje delo.

Torej ce bi vi ankete izpolnjevali tako, da bi odrazale resnicno stanje,
potem bi se z njimi lahko kaj delalo. Glede na to, da pa jih uporabljate
le kot sredstvo izsiljevanja, pa so zaradi tega popolnoma nekoristne za
karkoli, ker ne odrazajo realnega stanja.


Mitar

Reply via email to