Kje je zdej una mojca galunova s študentskim svetom?
Komu in kje oddam pritožbo čez delovanje profesorja?


Lp,


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Nejc
Sent: Thursday, June 01, 2006 4:27 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] Re: kombinatorika

Pa da ne omenjam, da sta zato v zadnjem kolokviju bli dve teoreticni
vprasanji. In je cist njegov problem, ce se je odlocu, da bo namest teorije
dal prakticno nalogo.

Kr nej mi poskus jutr ne vpisat ocene, garant ne bo vec pijan hodu na
predavanja :)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Number One
Sent: Thursday, June 01, 2006 4:24 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] Re: kombinatorika

Ma jutr ga bom teru nazaj na madžarsko al od kje je, če bo pameten .........
Ne more zdej vsak buzerant, k se zelene karte nima, neki obljubljat pol pa
požret. 

Un mahkovičev prašič, je vsaj dva tedna prej popizdu in najavu ustne. Tole
je pa dons na jutr. 

Bomo vidl :)




-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha
Sinkovec
Sent: Thursday, June 01, 2006 4:05 PM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] Re: kombinatorika

Mah glede usnih ne se bat. Po mojem bo se vsakemu vpisal to kar je
dobil s kolokvijem.

Sej oktobra oz. novembra se bo resevalo ankete o profesorjih za UL, pa
bo tam dobil lepo oceno

LP MIHA

On 6/1/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ocitno niste dost dobr ocenil takrat k je prnesu listke in zdej mal
sprasuje
> ;)
> Mogoce ni slaba ideja komu povedat kaj vse je reku pa kako so potekala
> predavanja pr komb... Tle en k se mu je cel let v glavi vrtel in je govoru
> neki... zdej pa dela drugo. Niso realni.
>
> Upam da bo vsaj napisal oceno.. in ne bo tezil, ker drugac bom mel tud jst
> 6/5 :/
>
> lp ales
>





Reply via email to