A mi mogoce lahko kdo odgovori ce slucajno ve, kako potekajo stvari v dezeli
baklave.

Glede na to, da vam je kr nekaj ljudem gospod vpisal oceno prejsn teden, me
zanima kako je s prijavo na izpit. A se je treba prjavt kr na prvi rok, al
je treba kliknt prijavo s kolokviji oz. kaksen je sploh postopek. Kokr sm
jst seznanjen namrec tudi Riste ne more vpisat ocene v e-studenta, ce nimas
odprte prijave.

Hvala
Nejc


Reply via email to