Riste lahko ce hoce sam odpre prijavo in vpise oceno...

lp Ales

On 6/6/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A mi mogoce lahko kdo odgovori ce slucajno ve, kako potekajo stvari v
dezeli
baklave.

Glede na to, da vam je kr nekaj ljudem gospod vpisal oceno prejsn teden,
me
zanima kako je s prijavo na izpit. A se je treba prjavt kr na prvi rok, al
je treba kliknt prijavo s kolokviji oz. kaksen je sploh postopek. Kokr sm
jst seznanjen namrec tudi Riste ne more vpisat ocene v e-studenta, ce
nimas
odprte prijave.

Hvala
Nejc



Reply via email to