Riste lahko ce hoce sam odpre prijavo in vpise oceno...
lp Ales On 6/6/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A mi mogoce lahko kdo odgovori ce slucajno ve, kako potekajo stvari v dezeli baklave. Glede na to, da vam je kr nekaj ljudem gospod vpisal oceno prejsn teden, me zanima kako je s prijavo na izpit. A se je treba prjavt kr na prvi rok, al je treba kliknt prijavo s kolokviji oz. kaksen je sploh postopek. Kokr sm jst seznanjen namrec tudi Riste ne more vpisat ocene v e-studenta, ce nimas odprte prijave. Hvala Nejc
