PA ka bi ze nehali s to kombinatoriko skrekovski vprasa samo zato ker mu sefi niso pustili drugac, VSAK DOBI ISTO OCENO KOT TI JE BILA OBLJUBLJENA, ce ne znas pac ne znas, vseeno mas isto oceno!
Preden ponavadi sploh odgovoris na vprasanje ti v njegov list napise oceno in te precrta da si bil na ustnem ostalo pa je zajebancija. Je zdej vse jasno :D l.p. -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Gregor Mostar Sent: Wednesday, June 07, 2006 6:32 PM To: [email protected] Subject: Re: [Friclist] kombinatorika Prosil bi ce tisti, ki ste ze bili na vpisu ocene (ustnem zagovoru) napisete kaj vas je vprasal Mr.Skrekovski. Hvala vpisati glih ne....mas ustnega > > je pa to na lepem potu 11 (za gradbeno fakulteto), od 14 do 15 -> sreda, > cetrtek, petek > > lp, Pater
