PA ka bi ze nehali s to kombinatoriko skrekovski vprasa samo zato ker mu
sefi niso pustili drugac, VSAK DOBI ISTO OCENO KOT TI JE BILA OBLJUBLJENA,
ce ne znas pac ne znas, vseeno mas isto oceno!

Preden ponavadi sploh odgovoris na vprasanje ti v njegov list napise oceno
in te precrta da si bil na ustnem ostalo pa je zajebancija.

Je zdej vse jasno :D

l.p.


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Gregor Mostar
Sent: Wednesday, June 07, 2006 6:32 PM
To: [email protected]
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika

Prosil bi ce tisti, ki ste ze bili na vpisu ocene (ustnem zagovoru) napisete
kaj vas je vprasal Mr.Skrekovski.

Hvala


vpisati glih ne....mas ustnega
>
> je pa to na lepem potu 11 (za gradbeno fakulteto), od 14 do 15 -> sreda,
> cetrtek, petek
>
> lp, Pater


Reply via email to