Riste pravi, da greš lahko tudi oktobra, če te prej ni v Ljubljani ;)
lp, Tomaž----- Original Message ----- From: "Natalija Hromec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Thursday, June 08, 2006 9:57 AM Subject: Re: [Friclist] kombinatorika
Gregor mene zanima kdaj je še možnost za vpis te ocene, ker je tudi še nisem šla. Lep pozdrav Natalija
