Riste pravi, da greš lahko tudi oktobra, če te prej ni v Ljubljani ;)

lp, Tomaž
----- Original Message ----- From: "Natalija Hromec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, June 08, 2006 9:57 AM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika


Gregor mene zanima kdaj je še možnost za vpis te ocene, ker je tudi še
nisem šla.

Lep pozdrav

Natalija



Reply via email to