mene tud zanima kdaj je teorija ? bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;)
On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri neparametričnih testih? (pa kdaj pišemo če se že ve?) lp, simon
