mene tud zanima kdaj je teorija ?

bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;)


On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri neparametričnih
testih?

(pa kdaj pišemo če se že ve?)

lp, simon


Reply via email to