Jaklič je napisal...

Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in 26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10 kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za preizkus programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico le do enega opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali pisni izpit 2.6.2006 morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem izmed naštetih rokov! Prijavo izvedete z vpisom na list na vratih kabineta prof. Soline. Način prijav je bil izbran zaradi prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske pošte.

A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori?

----- Original Message ----- From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM
Subject: Re: [Friclist] vp zagovor


Jutri jih ni. ;)

Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.

LP,
Matjaz

On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:

Ola!
Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?

LP, Domen






Reply via email to