Jaklič je napisal...
Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in
26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10
kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za preizkus
programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico le do enega
opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali pisni izpit 2.6.2006
morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem izmed naštetih rokov! Prijavo
izvedete z vpisom na list na vratih kabineta prof. Soline. Način prijav je
bil izbran zaradi prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske
pošte.
A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori?
----- Original Message -----
From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM
Subject: Re: [Friclist] vp zagovor
Jutri jih ni. ;)
Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
LP,
Matjaz
On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
Ola!
Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?
LP, Domen