Good. :) Napako sem dodal. lp,
Samo On 6/20/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dobro si to naredil ;). Jaz grem tudi na MIS... Ce si zainteresiran bi lahko kake izpite resevali kje skupaj, samo jaz pred cetrtkom ne morem, ker sem mel danes en izpit pa v cetrtek mam ustnega baze... Eno napako sem odkril, na prosojnici slide 1-26, mislim da je oznacitev po vzigu t2 o′′ = (0,3,0,0,4) in ne o′′ = (0,3,0,0,3), kot je v prosojnicah Zimicovih. Ce se ti ljubi jo dodaj na e-student, ker nisem registriran. LP,Marko Samo Šela wrote: > Prosojnice za mis sem 'malo' skrcil: > > http://www2.shrani.si/files/mis659402.pdf > > Sedaj zadeva zgleda malo bolj humano. :) > > > > Glede na to, da je v prosojnicah kar nekaj napak, bi bilo mogoče na > e-studentu dobro voditi kaksno evidenco le teh. Za zacetek sem dodal > dve za kateri vem. (Errata prosojnic) > > lp, > > Samo
