Good. :) Napako sem dodal.

lp,

Samo

On 6/20/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dobro si to naredil ;). Jaz grem tudi na MIS... Ce si zainteresiran bi
lahko kake izpite resevali kje skupaj, samo jaz pred cetrtkom ne morem,
ker sem mel danes en izpit pa v cetrtek mam ustnega baze...

Eno napako sem odkril, na prosojnici slide 1-26, mislim da je oznacitev
po vzigu t2 o′′ = (0,3,0,0,4)
in ne o′′ = (0,3,0,0,3), kot je v prosojnicah Zimicovih.

Ce se ti ljubi jo dodaj na e-student, ker nisem registriran.

LP,Marko

Samo Šela wrote:
> Prosojnice za mis sem 'malo' skrcil:
>
> http://www2.shrani.si/files/mis659402.pdf
>
> Sedaj zadeva zgleda malo bolj humano. :)
>
>
>
> Glede na to, da je v prosojnicah kar nekaj napak, bi bilo mogoče na
> e-studentu dobro voditi kaksno evidenco le teh. Za zacetek sem dodal
> dve za kateri vem. (Errata prosojnic)
>
> lp,
>
> Samo

Reply via email to