A lahko na izpitu pri pretvorbi diagramov poteka v petrijeve mreze
uporabimo lazji nacin (kot na predavanjih) ali je obvezen tezji (kot na
vajah: z inhibirnimi povezavami)?

LP,
Matjaz


Reply via email to