3.10 nalog iz vaj, ki smo jih delali pri Mrazu. Koliko imate resitev? Ce gledam vaje od drugega asistenta, je resitev drugacna?!?
lp, Samo On 6/20/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kako si pa to uspel predvidit? ;) Pa 2006 si mislu, ane? LP, Matjaz On Tue, 2006-06-20 at 09:07 -0700, Marko Kotar wrote: > Predvidevam da bo na ispitu 4. naloga tega ispita (13.6.2005). Naloge se namrec ponavljajo. . Jo kdo zna resit?
