3.10 nalog iz vaj, ki smo jih delali pri Mrazu. Koliko imate resitev?
Ce gledam vaje od drugega asistenta, je resitev drugacna?!?

lp,

Samo

On 6/20/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kako si pa to uspel predvidit? ;)

Pa 2006 si mislu, ane?

LP,
Matjaz

On Tue, 2006-06-20 at 09:07 -0700, Marko Kotar wrote:
> Predvidevam da bo na ispitu 4. naloga tega ispita (13.6.2005). Naloge se 
namrec ponavljajo. . Jo kdo zna resit?




Reply via email to