Tu se pa precej motiš. Kako hitro se pozabljajo stvari :)

2006/7/3, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]>:

E, pa kako si ti dobra :)

V nekaj letih prva korist študentskega sveta.

lp,
nOne


gyga wrote:
> Svaka cast!
>
> On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> Bravo, Mojca!
>>
>> Samo tako naprej!
>>
>> LP,
>> Matjaz
>>
>> On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote:
>>
>> > Zivjo!
>> >
>> > Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila:
>> > VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU
>> > IN VAM JO BO POPRAVIL!
>> >
>> > Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko
>> > glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej.
>> >
>> > lp
>> > Mojca
>> >
>>
>>
>>
>





--
Lp

Miha

Reply via email to