Tu se pa precej motiš. Kako hitro se pozabljajo stvari :)
2006/7/3, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]>:
E, pa kako si ti dobra :) V nekaj letih prva korist študentskega sveta. lp, nOne gyga wrote: > Svaka cast! > > On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> Bravo, Mojca! >> >> Samo tako naprej! >> >> LP, >> Matjaz >> >> On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote: >> >> > Zivjo! >> > >> > Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila: >> > VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU >> > IN VAM JO BO POPRAVIL! >> > >> > Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko >> > glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej. >> > >> > lp >> > Mojca >> > >> >> >> >
-- Lp Miha
