Ja, jaz tud nimam ocene v el. indeksu, mam pa zapisano v indeksu.



18.7.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:

Al je se kdo tak ki ima oceno iz kombinatorike vpisano v indeks in ne v
estudenta????????????

Marko


---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messenger's low  PC-to-Phone call
rates.

Reply via email to