Ja, jaz tud nimam ocene v el. indeksu, mam pa zapisano v indeksu.
18.7.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
Al je se kdo tak ki ima oceno iz kombinatorike vpisano v indeks in ne v estudenta???????????? Marko --------------------------------- How low will we go? Check out Yahoo! Messenger's low PC-to-Phone call rates.
