Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6 odjavlo ze
na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez ustnega,
ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :)


LP MIHA

On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ola!
Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je spraševal? In ali
je
tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa nazaj napisal
na
listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo pravilo... Ma
kdo
še kakšen info?

LP, Domen

Reply via email to