Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6 odjavlo ze na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez ustnega, ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :)
LP MIHA On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ola! Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je spraševal? In ali je tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa nazaj napisal na listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo pravilo... Ma kdo še kakšen info? LP, Domen
