Jah, ce nisi prijavljen na noben rok, ti v studentski pisarni ocene ne morejo nikamor vpisat, kljub temu, da si na listu z ocenami. Ce sploh si na takem listu - nazadnje ko sem videl tiste liste, je Skreko samo vzel printout prijavljenih na rok in zraven pisal ocene.
On 22/08/06, Matej Spiller-Muys <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Meni tudi se ni vpisal kombinatorike (v index ja, v estudenta ne), se pa nisem na noben rok prijavil. Ali se moram prijaviti s kolokviji? Kdaj pa ima kaksne govorilne ure? Oz koliko cajta rabi da odgovori na mail? lp, Matej
-- lp, Domen Gostincar
