Jah, ce nisi prijavljen na noben rok, ti v studentski pisarni ocene ne
morejo nikamor vpisat, kljub temu, da si na
listu z ocenami. Ce sploh si na takem listu - nazadnje ko sem videl
tiste liste, je Skreko samo vzel printout prijavljenih na rok in
zraven pisal ocene.


On 22/08/06, Matej Spiller-Muys <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Meni tudi se ni vpisal kombinatorike (v index ja, v estudenta ne), se pa
nisem na noben rok prijavil. Ali se moram prijaviti s kolokviji?
Kdaj pa ima kaksne govorilne ure? Oz koliko cajta rabi da odgovori na
mail?

lp, Matej





--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to