...nisem bral prejsnih sporocil, ampak a mi lohka en
na hitr odgovori, kako je zdej s kombinatoriko ?
Mislm, kar se tice vpisa v el-index ??? (a se je treba
slucajno na kaksn rok prijavt, da se ti vpise potem
ocena ipd...zadeva je taka, da sm naredu s kolokviji,
pa pr Risteju sm tud ze bil junija, tko da v indexu
oceno mam. thx za odgovor




--- Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Na kateri rok ste se pa prijavili? Jaz sem zamudil
> roke za prijavo in 
> sem prijavljen &#65533;ele za 28. 8.
> Za takrat pa pomoje itaq ne morejo / smejo vpisat
> ocen pred rokom?!
> 
> Upam da ne bo palamudil z ocenami kasneje :)
> 
> lp,
> 
> 
> Ivan Turkovic wrote:
> > Zakaj jaz &#65533;e vedno nimam vpisane ocene pri
> kombinatoriki?
> >
> >
> > On 8/16/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]>
> wrote:
> >>
> >> Zdaj so ocene ze vpisane. Glede zamude - ko sem
> sel na faks, mi je bilo
> >> receno, da so sele danes dobili ocene v
> studentsko pisarno...
> >>
> >> On 14/08/06, Eva Verstov&#65533;ek
> <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >> >
> >> > Ekola, za vse tiste, ki &#65533;e nimate
vpisane
> >> > kombinatorike...
> >> >
> >> > Tole je poslal Riste danes (14.8.06):
> >> >
> >> > Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
> >> > studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo
> med
> >> > 12h in 13h?
> >> >
> >> > lp,
> >> > skrekovski
> >> >
> >> > Lp Anja
> >> >
> >> >
> >> >
> >> >
>
___________________________________________________________
> >> > Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version
> is radically easier to
> >> use"
> >> > &#65533; The Wall Street Journal
> >> > http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
> >> >
> >> >
> >>
> >>
> >> -- 
> >> lp, Domen Gostincar
> >>
> >
> >
> >
> 
> 
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to