pri Wait Die se prekine mlajšša.
če te zanima ostalo, ti lahko pošljem skenirano VSO razlago na 2 listih (za
Wait-Die, PSC, PXC, Wound-Wait,Time-Stamping)
----- Original Message -----
From: "Aleš Ucman" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Wednesday, August 23, 2006 7:53 PM
Subject: [Friclist] PB2 izpit
Eno vprašanje glede preprečevanja mrtve zanke(tista dva algoritma)
Wait-Die(čakaj ali izdihni): samo starejše transakcije lahko čakajo na
mlajše, sicer
transakcija prekinjena in ponovno pognana z istim časovnim
žigom. Sčasoma postane starejša.
-kera transakcija se torej prekine v primeru, da mlajša čaka starejšo?