pri Wait Die se prekine mlajšša.

če te zanima ostalo, ti lahko pošljem skenirano VSO razlago na 2 listih (za Wait-Die, PSC, PXC, Wound-Wait,Time-Stamping) ----- Original Message ----- From: "Aleš Ucman" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Wednesday, August 23, 2006 7:53 PM
Subject: [Friclist] PB2 izpit


Eno vprašanje glede preprečevanja mrtve zanke(tista dva algoritma)



Wait-Die(čakaj ali izdihni): samo starejše transakcije lahko čakajo na
mlajše, sicer

transakcija prekinjena in ponovno pognana z istim časovnim

žigom. Sčasoma postane starejša.



-kera transakcija se torej prekine v primeru, da mlajša čaka starejšo?



Reply via email to