Zdravo!

> Obstaja kak Mac skin za Kde??

Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka
Mac OS X na Linuxu:

http://www1.get-e.org/

Drugace pa Google (Mac OS X theme).

> Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP?

http://osx.portraitofakite.com/


Mitar

Reply via email to