Zdravo! > Obstaja kak Mac skin za Kde??
Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka Mac OS X na Linuxu: http://www1.get-e.org/ Drugace pa Google (Mac OS X theme). > Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP? http://osx.portraitofakite.com/ Mitar
