Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock* .com <www.mobydock.com>
... lahko pa posljem file, ker sem ga pred nedavnim dolpotegnu On 9/4/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > Obstaja kak Mac skin za Kde?? Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka Mac OS X na Linuxu: http://www1.get-e.org/ Drugace pa Google (Mac OS X theme). > Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP? http://osx.portraitofakite.com/ Mitar
