Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva
zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock*
.com <www.mobydock.com>

... lahko pa posljem file, ker sem ga pred nedavnim dolpotegnu

On 9/4/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdravo!

> Obstaja kak Mac skin za Kde??

Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka
Mac OS X na Linuxu:

http://www1.get-e.org/

Drugace pa Google (Mac OS X theme).

> Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP?

http://osx.portraitofakite.com/


Mitar


Reply via email to