Pozdravljeni!

Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za
IS. Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit...

Hvala lepa
lp Tomaž

Reply via email to