Pozdravljeni! Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za IS. Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit...
Hvala lepa lp Tomaž
Pozdravljeni! Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za IS. Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit...
Hvala lepa lp Tomaž