re On Sat, 2006-09-09 at 13:20 +0200, Tomaž Kuralt wrote:
> Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za > IS. Se ne, imamo pa to resen namen opraviti se enkrat v tem mesecu :( > Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit... Nekaj zadev lahko za enkrat najdes na <http://www.e-student.si/FRI:UNI:Informacijski_sistemi:ustni_izpit>, kjer lahko tudi dopolnis seznam/odgovore itd. a. -- BOFH excuse #192: runaway cat on system.
