re

On Sat, 2006-09-09 at 13:20 +0200, Tomaž Kuralt wrote:

> Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za
> IS. 

Se ne, imamo pa to resen namen opraviti se enkrat v tem mesecu :(

> Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit...

Nekaj zadev lahko za enkrat najdes na
<http://www.e-student.si/FRI:UNI:Informacijski_sistemi:ustni_izpit>,
kjer lahko tudi dopolnis seznam/odgovore itd.


a.

-- 
BOFH excuse #192:

runaway cat on system.


Reply via email to