Živjo,

zanima me če kdo ve kako bo letos z vpisom v 4. letnik?
ker nimam pogojev za vpis v 4. letnik me zanima če se lahko vpišem v 3. letnik
(po novem programu) ampak po tem novem programu nimam niti pogojev za 3. letnik,
 ker nimam opravljenega Računalniškega praktikuma za 1. letnik!
kaj pa če bi pavziral ali bi padel na nov program, ali bi vseeno lahko ostal na
 starem programu in se naslednje leto vpisal v 5. letnik (je to sploh mogoče 
ker potem 
sploh ne bi bil nikoli vpisan v 4. letnik)?

hvala za odgovore!

LP, andraž

____________________
http://www.email.si/


Reply via email to