Na pisnem izpitu imaš lahko vse.

Lp,
Vili

-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Marko
Poslano: 18. september 2006 9:32
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] IS - pisni izpit?

Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno 
imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak list,...)?


Hvala


LP,M


Reply via email to