Na pisnem izpitu imaš lahko vse. Lp, Vili
-----Izvirno sporočilo----- Od: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Marko Poslano: 18. september 2006 9:32 Za: FRIClist Zadeva: Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak list,...)? Hvala LP,M
