Zdravo!

> In a je dal dons kako domaco nalogo do naslednjic in kaksno?

Da. Seveda. :-)

- nastej sistemske klice v zadnji verziji Linuxa
- napisi program v Cju (ali assemblerju, ali Javi, ce znas - gre, ker
sem to ze delal), ki prikaze delovanje klica sistemskih klicev v OS,
torej imas eno tabelico naslovov funkcij in potem imas nek handler, ki
ga poklices samo s stevilko (naslovom) v tej tabelici in on mora
poklicati tisto funkcijo s pravega mesta v tabelici

In lahko se odda naslednjic tudi prejsnja. Je rekel, da bo prvic
nekajkrat (3?) to dovolil se, da se navadimo.


Mitar

Reply via email to