Zdravo! > In a je dal dons kako domaco nalogo do naslednjic in kaksno?
Da. Seveda. :-) - nastej sistemske klice v zadnji verziji Linuxa - napisi program v Cju (ali assemblerju, ali Javi, ce znas - gre, ker sem to ze delal), ki prikaze delovanje klica sistemskih klicev v OS, torej imas eno tabelico naslovov funkcij in potem imas nek handler, ki ga poklices samo s stevilko (naslovom) v tej tabelici in on mora poklicati tisto funkcijo s pravega mesta v tabelici In lahko se odda naslednjic tudi prejsnja. Je rekel, da bo prvic nekajkrat (3?) to dovolil se, da se navadimo. Mitar
