kaj mogoce je kdo govoril z Mahkovicem glede vaj? kdaj imamo vaje 4. letniki? ker na predavanjih je rekel samo za 3. letnike katerim je on asistent.
-- Lp, Jernej
kaj mogoce je kdo govoril z Mahkovicem glede vaj? kdaj imamo vaje 4. letniki? ker na predavanjih je rekel samo za 3. letnike katerim je on asistent.
-- Lp, Jernej